● Pracownicy


Proces rekrutacji w AG+ umożliwia wyselekcjonowanie osób pełnych energii, o wysokiej motywacji do pracy. Kandydaci nie posiadający doświadczenia mogą skorzystać ze szkoleń wprowadzających oraz dalej doskonalić swoje kwalifikacje. Studenci, absolwenci, pracownicy średniego szczebla oraz doświadczeni eksperci.

 

Liczy się przede wszystkim osobowość !!!

 

KELNERZY to przede wszystkim doświadczony ale również przeszkolony oraz wykwalifikowany personel gwarantujący profesjonalną obsługę oraz zadowolenie Gości. Specjalizujemy się w obsłudze bankietów zasiadanych, śniadań, przyjęć w formie bufetów, cateringów, przyjęć rodzinnych, eventów plenerowych i innych.

Nasza kadra kelnerska to młode, przeszkolone, komunikatywne, odporne na stres, chętne do pracy osoby dobrane podczas procesu rekrutacji pod kątem pracowitości, odpowiedzialności oraz zdyscyplinowania. Wszyscy nasi pracownicy posiadają aktualne badania lekarskie oraz odpowiedni strój kelnerski dostosowany do wydarzenia.

 

 

 

Nasi KUCHARZE od najmłodszych lat pasjonują się gotowaniem. Wybrali ten zawód, ponieważ to ich największa pasja, a każde dobrze przyrządzone danie jest dumą i źródłem satysfakcji oraz kolejnych inspiracji.
Pracują w branży kucharskiej już kilka lat i dobrze wiedzą, że to nie kaprysy ani elitarność kucharza są najważniejsze.

 

"... skromność, pokora, wyczucie smaku, doświadczenie oraz lata praktyki, powodują, że codziennie uczymy się czegoś innego i zawsze możemy dzielić się swoim doświadczeniem z innymi ..."

 

 

Zmywający (stewarding) w AG+ to doświadczone osoby, znające potrzeby zaplecza kuchennego z doświadczeniem pozwalającym na samodzielne opracowanie i wdrożenie sie w każdy szczegół przysłowiowego "zmywaka".

Housekeeping i Serwis Sprzątający

W housekeepingu istotne jest, aby obsługa pokoi  była maksymalnie dyskretna i profesjonalna. Gość w hotelu nie powinien odczuwać w żadnym wypadku dyskomfortu związanego z pracą osób sprzątających i ich obecność nie powinna wywoływać uczucia skrępowania. Nie może zakłócać prywatności gościa i powinna pozytywnie wpływać na jego nastrój.

Korzystanie z outsourcingu pracowników jest bardzo opłacalnym rozwiązaniem dla Hoteli. Minimalizacja kosztów stałych jest bardzo trudna a przy wykorzystaniu outsourcingu widoczna już po kilku tygodniach.